Archive for Haziran, 2010

AskininSesi, Video iZle

Super Bir şarkı Buyrun Sesli Sohbet Bk den Size. By_Karizma’ dan Armagan

Tags:

Salı, Haziran 8th, 2010 Haberler 3 Yorum

King Kong burger

King Kong Burger

81 kilo kıyma, 120 yumurta, 150 parça peynir, bir buçuk kilo pancar, iki buçuk kilo domates ve 2 kilo marul…

Avustralya’nın Randwick Kenti’ndeki bir kafede üretilen 96 kiloluk devasa hamburgerde kullanılan malzemeler bunlar. Kafenin sahiplerinden Iman El-Ajouz, özellikle dev ekmekleri çevirmekte zorlandıklarını anlatıyor. Kafe çalışanları, ilk dev hamburgeri yakınlarıyla yediler. En ağır hamburger rekoru, şimdilik, 84 kiloluk hamburgeriyle bir Amerikan kafesinde.

Tags: ,

Salı, Haziran 8th, 2010 Haberler 3 Yorum

3 milyon TL'lik otomobil Türkiye yollarında

Koenigsegg

İsveçli süper spor otomobil markası Koenigsegg, Türkiye’de satılan en pahalı otomobil oldu

Dünyanın en pahalı otomobillerinden biri sessiz sedasız önceki ay Türkiye’ye geldi. Zaman’ın haberine göre, vergilerle birlikte 1,6 milyon Euro’ya (3 milyon TL) satılan Koenigsegg CCX modeli araç, bugüne kadar Türkiye’deki en pahalı otomobil unvanına da sahip oldu. Dünyada sadece 80 müşterisi bulunan, geçen yıl 18 adet satılan Koenigsegg, tıpkı Bugatti gibi tamamen özel müşterilere yönelik üretim yapıyor. Marka, Ferrari, Porsche, Bentley ve Lamborghini’nin de üzerinde konumlandırılıyor. Geçen hafta sonu Türkiye’ye gelen İsveçli markanın patronu Christian Von Koenigsegg, bugüne kadar Amerika, Ortadoğu, Avustralya, İngiltere ve Rusya gibi ülkelerden müşterileri olduğunu, şimdi yüksek vergiler sebebiyle fiyatların ikiye katlandığı Türkiye’nin de bu listeye dahil olmasından büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Eşiyle ilk kez geldiği İstanbul’dan çok etkilendiklerini belirten Koenigsegg, “Ben otomobil satmıyorum, müşterilerimiz talip olup sipariş veriyor. Biz de onlar için özenle kullanıp saklayacakları otomobili üretiyoruz.” dedi.

5 yaşından itibaren otomobil tasarlama hayaliyle yaşadığını ve 22 yaşında babasının da desteğiyle bu hayali için 1994′te ilk adımı attığını söyleyen Koenigsegg, 2002 yılında kendisinin tasarladığı ilk otomobili ürettiğini ve o yıl 3 müşterisi olduğunu dile getirdi. Her yıl müşteri sayısını birkaç artırdığını ifade eden Koenigsegg, “Dünya küresel krizin tam ortasında olmasına rağmen en çok satış geçen yıl gerçekleşti. Buna çok şaşırdım, işler kötüleşecek diye beklerken en yüksek satışa ulaştım. 18 otomobil sattık. Kriz olmasa demek ki daha çok satacaktım. Bu yılki hedefim 20′yi aşmak. Önümüzdeki yılın tüm siparişleri şimdiden doldu. Ancak bir yıl sonraya teslimat verebiliyoruz. Satılan süper spor otomobillerin yüzde 20′si Koenigsegg.” diye konuştu.

Süper spor olarak adlandırılan bu sınıfta Bugatti ve Pagani Zonda gibi markalarının yer aldığını belirten Koenigsegg, Ferrari, Porsche, Mercedes gibi markaların ancak 10 yılda bir özel modellerle bu sınıfa kısa süreli giriş yaptığını söyledi. “Bu sınıfta aslında kimse kimsenin rakibi değil, çünkü bu kadar para ödeyen müşteri zaten koleksiyon amacıyla alıyor bu otomobili. Beğeniyorsa gidip bir de diğer markayı dahil edebiliyor garajına.” diyen Koenigsegg, müşterilerin, bu tarz otomobilleri özel üretim olduğu için tercih ettiğini kaydetti. Toplam 50 kişinin çalıştığı butik fabrikada bir otomobili üretmek için 3 bin 500 saat gerektiğini ve sadece parlatma işleminin bile 300 saat sürdüğünü dile getiren Koenigsegg, şunları söyledi: “Dünyanın kilo başına en fazla güç düşen otomobilini üretiyoruz. Bu bir mühendislik harikası. Tüm otomobili olduğu gibi motoru ve şanzımanı da biz tasarladık, özel bir yere ürettiriyoruz. Lastiği bile sadece bizim için geliştirip üretiyorlar.

Düzenliyen: By_Karizma

Tags:

Pazartesi, Haziran 7th, 2010 Haberler Yorum Yapılmamış

SesliDunya, Dansa Bak Super Hele Sonunu Hiç Kaçırmayın

Sesli Dunya Dans Super Sonunu Kaçırmadan İzleyin Harika Dans Figürleri Burda SesliSohbetBk farkıla.

Tags:

Pazartesi, Haziran 7th, 2010 Haberler Yorum Yapılmamış

Parisinsesi, İnternet eskisi gibi olmayacak

parisinsesi

Ulaştırma Bakanı Yıldırım’ın önderliğinde yürütülen son çalışmanın neticesinde Türkiye çok yakında önemli bir anlaşmaya imza atacak

5 yıldan uzun bir süredir yürürlükte olan Avrupa Konseyi’nin “Sanal Ortamda İşlenen Suçlar Sözleşmesi” ile birlikte Türkiye, uluslararası sanal suçlarda diğer ülkelerle ortak çalışarak yurtdışındaki yayınlara müdahale hakkını elinde bulunduracak.

1 Temmuz 2004 tarihinde yürürlüğe giren Sanal Ortamda İşlenen Suçlar Sözleşmesi’ne çok yakında Türkiye de imza atacak. Bu anlaşmayla birlikte 43 ülkenin arasında bulunacak olan Türkiye, son yıllarda ciddi oranda artan sanal suçlarda uluslararası işbirliği fırsatına sahip olacak.

Bu anlaşmayı imzalayan devletler, bu imzadan sonra herhangi bir ikili anlaşmaya gerek duymadan diğer ülkelerden internet üzerinden yapılan suç içeren yayınları durdurabilme yetkisini elinde bulunduracak. Diğer bir deyişle, internette bulunan ve kişi haklarına doğrudan saldırı niteliği taşıyan ses veya görüntü içeriklerine (çocuk pornografisi, ağ güvenliği, telif hakkı ihlali, ırkçılık, bilgisayarlarla bağlantılı dolandırıcılık olayları gibi) ilgili devletin isteğiyle müdahele edilebilecek.

Örneğin internet üzerinden bir Türk sanatçının albümünü yurtdışında illegal bir şekilde paylaşan sitedeki yayını Türkiye durdurabilecek ve bunun için söz konusu ülkeyle herhangi bir anlaşmanın imzalanmasına gerek kalmayacak.

Düzenliyen: By_Karizma

Tags:

Pazartesi, Haziran 7th, 2010 Haberler Yorum Yapılmamış

Sesli Sohbet Siteleri

Sesli Sohbet Siteleri’ne Ne Gerek Var Bura Yeter SesliSohbetBk Sesli Sohbet Siteleri Milyonlarca Site Arasından Yeni Bi doguş Gerçekleşcek 2011 Yılında By_Karizma İmzasila…..

Tags:

Pazar, Haziran 6th, 2010 Sesli Sohbet Yorum Yapılmamış

Süperstar, Rihanna'ya meydan okudu

Ajda Pekkan

64′lük Süperstar, transparan ve jartiyerli rock kıyafetleriyle, İstanbul’da konser veren Rihanna’yı aratmadı

MÜZİK dünyasının yıldızlarından Rihanna’nın Kuruçeşme Arena’daki konserini izleyen 64 yaşındaki Ajda Pekkan, önceki gece Açıkhava Tiyatrosu Cemil Topuzlu Sahnesi’nde verdiği konserinde Nur Yerlitaş’ın tasarladığı seksi ve cesur sahne kıyafetleriyle, izleyicilere “Rihanna da kimmiş!” dedirtti. Sahneye gelinliği andıran alt tarafı kabarık bir tuvaletle çıkan Ajda Pekkan daha sonra elbisesinin altını çıkarınca tüm izleyiciler, hayranlıklarını uzun bir “Ooooo” sesiyle belirtti. Ajda, Amerikalı şarkıcı Cher’in sahne kostümünü andıran mayo görünümünde bir kıyafet daha giydi. Konserin son bölümünde ceketin altına sadece jartiyerli çorap giyen Ajda Pekkan, şarkılarını rock tarzında yorumladı.

Konser Notlari

Daha önceki konserlerinde şarkı sözlerini unuttuğu gerekçesiyle eleştirilen Pekkan için, sahnenin iki tarafına yerleştirilen monitörlerde şarkı sözleri ile konuşma metinlerinin yazılı olduğu görüldü.
Hayvan sevgisiyle tanınan Ajda Pekkan “Hayvanların durumuna çok üzülüyorum; onlar çok sahipsizler ve biz insanlar onlara kötü davranıyoruz. Bir gün bu konularda bir gazetede köşe yazmak istiyorum” dedi.
Dinleyiciler arasında Nilgün Belgün, Semiramis Pekkan, Seda Sayan ve Aysun Kayacı gibi isimler de vardı. Konserin finalinde Sayan’ı sahneye alan Pekkan, birlikte bir şarkı seslendirdi.

Düzenliyen: By_Karizma

Tags:

Pazar, Haziran 6th, 2010 Haberler 3 Yorum

MarkaPanel, Marka, Panel, 2010'da Sizinle

markapanel

Marka Panel Sizinle By_Karizma Ve SerkaN işbirligile, Seo Ve Web Tasarim En İyi Tasarim ve Panel Şeklini Şemalini Almiştir Burun Giriş Yapin Yan Taraftaki Giriş Resmine Tiklamaniz Yeterlidir….

Tags:

Pazar, Haziran 6th, 2010 Haberler 2 Yorum

Beyin hücrelerini çoğaltan içecek üretildi Sesli Sohbet Bk Haber

beyin

Kuzey Kore , “beyin hücrelerini çoğaltan” bir içecek ürettiğini iddia etti.

Resmi KCNA haber ajansı, Moranbong meyvesuyu şirketinin ürettiği, 30 bitki türünün özlerinden elde edilen ve 60 tür “mikro element” içeren içeceği tanıttı.

Haberde, “önleyici ve şifa verici etkisi bulunan içecek, beyin hücrelerini çoğaltarak, zihinsel melekeleri geliştiriyor” denildi.

İçeceğin ayrıca “cildi kırışıklıklara ve siyah noktalara karşı koruduğu, beyin kanaması, kalp ve beyin enfarktüsü gibi yaşlılık hastalıklarını önlediği” iddia edildi.

Ajansın haberinde, faydaları bunlarla bitmeyen içeceğin hiçbir yan etkisinin bulunmadığı belirtildi.

Düzenliyen: By_Karizma

Tags:

Pazar, Haziran 6th, 2010 Haberler Yorum Yapılmamış

Arka Sıradakiler 119.Bölüm Özet ve Videosu, Sesli Sohbet, Bk 'de

ARKA SIRADAKİLER’İN BEKLEDİĞİ GÜN GELDİ!

Sedat Kemal’in karşısında suçunu kabul etmekten başka çare bulamaz. Kemal Sedat’ı polise teslim eder!… Cemre’nin de kaçırılmasından dolayı yaptıklarından büyük bir pişmanlık duyan Sedat, Hakan’ı bulur!… Hakan ise, Zehra ve Cemre için hazırladığı planı sonlandırmak üzeredir!… Diğer tarafta Zehra ve Cemre onları alıkoyanların ellerinden kaçmayı başarırlar. Ancak, tehlikenin geçtiğini sanıp kurtulduklarını düşünürken, hiç beklemedikleri bir durumla karşılaşırlar!… Kerem intikam planı için hazırlıklarını sürdürürken küçük bir kaza geçirir. Soluğu hastanede alan Kerem, Oktay’la karşı karşıya kalacağından habersizdir!… Oktay Dizdar’ın mezarını ziyaret eder. Dizdar’ın mezarı başında geçmişiyle ilgili her şeyi hatırlamaya başlar. Oktay’ın ve onu sevenlerin uzun zamandır beklediği gün nihayet gelmiştir!….

Bence dahada ortalik karışacak heyacanla bekliyoruz – 06:06:2010 Pazar. Yorumlarınızı Bügünden bekliyorum sizce nasil olur.

Tags:

Cumartesi, Haziran 5th, 2010 Haberler Yorum Yapılmamış
sesli sohbet
 • Temizlik
 • Göztepe Temizlik
 • Erenköy Temizlik
 • Ataşehir Temizlik
 • Acıbadem Temizlik
 • Fikirtepe Temizlik
 • Koşuyolu Temizlik
 • Maltepe Temizlik
 • Kartal Temizlik
 • Ümraniye Temizlik
 • Çamlıca Temizlik
 • Sesli Sohbet
 • Vatan Sesli
 • SesliDuy
 • Uhg
 • seslivatan
 • TOPlist
 • sohbet sohbet
 • |
 • seslivatan | | SesliVatan | SesliKal | SesliDuy | seslikal | | TıklaBence | | Omegle | | SesliSayfam | Omegle | Camfrog | Omegle | | görüntülü chat | seslipop | camlı görüntülü chat | kameralı chat | Skype indir Kaçak Site Ekle | | SesliKal | SesliDuy | SesliKal | | | asildünya | eniyisesli | seslimekan | | sesliyaz | sesliyaz | seslipop |