Archive for Mart, 2014

Seslisohbetbk, yep yeni adresleri sizlerin beğenisini kazandı

Seslisohbetbk.com yıllardır sanal ortamda bulundu biraz kötü etki aldı ama yinede sevdiğim bir site kimseye kötü amaçla küfür yada argo kelime barındırmadan cevaplar verdim ama bazıları kötü konuşma yaparak adımı kötüye çıkarmaya çalıyorlar. şunu diyim ben kötü söz karnım tok kötü sözler sahibindir herzaman kötü sözü söyletende şeytandır ben şeytana uymam küfür etmeden blogumu bırakırım okadar geri ona kalmış eger kendine güveniyorsa korumaya alır gerilere düşürür yada bana blog atar ama kendi adına konuşma yaparak. Beni işin içine sokması yanlıştır. Eğer bana blog atıp benim üstümede geçerse o kelimede eyvallah der geçerim ama bana kötü söz söyleyenlere şunu diyim kolay gelsin.

Pazar, Mart 30th, 2014 Sesli Sohbet Yorum Yapılmamış

Net erişim sunmak için Facebook drones

Facebook uçağı, uydular ve lazerler kullanarak, hiçbir net erişimi olan dünyanın üçte ikisini bağlamak için iddialı planları var.

Hareket edildi sosyal medya platformu duyurdu kurucusu Mark Zuckerberg tarafından.

Bu balonlar yoluyla net erişimi sunmak için planlıyor Google ile doğrudan rekabet içinde koyacağız.

Net devlerin ikisi de özellikle gelişmekte olan ülkelerde, kendi seyircileri uzatmak istiyorum.

Facebook’un planı hakkında Detayları yetersiz vardı ama bir güneş enerjili insansız hava filosu yanı sıra alçak yörünge uyduları ve jeosenkron içerecektir. Görünmez kızılötesi lazer ışınları da net bağlantı hızını artırmak için kullanılabilir.

Geçen yıl, Facebook ve diğer teknoloji şirketlerinin hala bağlı olmayan dünyanın büyük swathes net erişimi getirmek için internet.org başlattı.

Havacılık uzmanları
Sosyal ağ zaten bölgede internet kullanan insanların sayısını iki katına Filipinler ve Paraguay telekom operatörleri ile çalıştı.

“Biz bu ortaklıkları oluşturmaya devam edecek, fakat bütün dünya çok yeni bir teknoloji icat gerektirir bağlanıyorsanız,” Bay Zuckerberg görevinden dedi.

Semere proje getirmek için, Facebook NASA’nın Jet Propulsion laboratuarında ve Ames araştırma merkezinden havacılık ve iletişim teknolojisi uzmanları, içerecek bir Bağlantı Lab kurmuştur.

Ayrıca Kurucuları uzun uçan güneş enerjili insansız uçaklar için rekorunu elinde Zephyr, gelişmiş İngiliz firması Ascenta, çalışmış beş üyesi ekibi işe aldı.

Bu ayın başlarında sosyal ağ drone-üreticisi Titan satın almak isteyen oldu ama duyuru bu hiçbir söz olduğunu söylentiler vardı.

Fedakar?
Planlar, 1,2 milyar izleyici ötesine ağını genişletmek için Facebook’un emelleri parçası, Ovum analisti Mark Little düşünüyor.

Temel bir insan hakkı olarak net – - “Zuckerberg, dünyada daha fazla kişi bağlayan fedakar bir yolu olarak bu bastırıyor ama net bağlantılarının toplam artırarak aynı zamanda Facebook’un üye ve sırayla daha oluşturur yapılan paylaşım miktarını artırır reklam için alan ve büyük bir şekilde kendi gelirlerini sürücüler. ”

Geçen yıl Google dünyanın uzak bölgelerinde net erişimi sunmak için güneş enerjili balon geliştirmek için benzer planları açıkladı.

Kod adlı Projesi Loon, süper basınçlı balonların 30 Haziran Yeni Zelanda’da piyasaya sunuldu.

“Bu, belki de zaten adı ise,” Sayın Küçük dedi.

“Bu atlamak siyasi çemberler bir çok sahip oluyor. Bazı hükümetler kendi hava sahası üzerinde o filosuna sahip koymak olmaz.”

Sayın Küçük Facebook ve Google hem kendi projelerinde teknoloji “kolay bit” ve gerçek bir meydan okuma, alternatif şebekeler geçerli olduğu dünyada hükümetler ikna yalan olacağını kanıtlamak olabilir düşünüyor.

“Mobil operatörler net hizmetleri sunma alternatif yollardan tehdit altında her zaman vardır. Bu hükümetler için bir endişe kaynağı haline dışında bir sağlayıcı bir ülkenin iletişim dinlenme, ne zaman” dedi.

Cumartesi, Mart 29th, 2014 Teknoloji Yorum Yapılmamış

ABD oyuncular basketbol Libya’nın kaba stiline uyum

Libya’da basketbol oynayan iki Amerikalı çember hayalleri de NBA’de ötesine olduğunu keşfedeceksiniz.

DeAndre Rice geçen sonbaharda Trablus’un basketbol kulüplerinden biri ile imzalanan, onun Libya takım arkadaşları heyecan için iyi bir nedeni vardı: Ona ekibi ile, ülkenin basketbol şampiyonluk kazanma şansı sadece çok artmıştı.

Ve nihayet rap müzik tartışmak için kiminle bir Amerikalı vardı.

Rice’ın yeni arkadaşlar da bazı uyarı sunulan, ancak Libya’nın titrek güvenliği hakkında.

“En kısa zamanda ben geldim, benim takım arkadaşlarım ‘burada adam, hiçbir gece hayatı yapacak bir şey yok’, gibi idi,” Rice diyor.

Günlerde kapalı, video oyunları oynamak ve kahve için dışarı gidiyor arasında Rice ve onun Libyalı takım arkadaşları alternatif – hemen hemen tüm Libya’nın başkenti yapmak için var.

“Ama Tamam,” Rice Trablus’un eski kasabasında bir kafe terasından diyor. “Ben basketbol oynamaya geldim. Bazen yapmak keyifli olurdu olsa bile dışarı çıkmak için buraya değilim.

Pazar, Mart 23rd, 2014 Spor Yorum Yapılmamış

Rolling Stones ertelemek Avustralya ve Yeni Zelanda turu

Rolling Stones Sir Mick Jagger’ın sevgilisi L’Wren Scott ölümünden sonra Avustralya ve Yeni Zelanda turu erteledi var.

Ünlü Amerikan moda tasarımcısı belirgin bir intihar Pazartesi günü onu New York dairede ölü bulundu.

Sir Mick önce o “benim sevgili ve en iyi arkadaşım bu trajik şekilde hayatını bitebileceğini nasıl anlamak için başarısız oldu” dedi.

Içinde bir açıklamada kendi web sitesinde, bant verdikleri destek için fanlar teşekkür etti.

Dediler ki: “Rolling Stones, L’Wren Scott ölümünden sonra Avustralya ve Yeni Zelanda Yangın geziye onların 14 kalanı ertelenmesini duyurmaktan üzüntü ve hayal kırıklığına uğradık.

“Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts ve Ronnie Wood, bu zor zamanda verdikleri destek için kendi taraftarların teşekkür isteyen ve onlar tam bu duyuru için nedenini anlamak umuyoruz.

“Rolling Stones daha sonraki bir tarihte bu ertelendi gösterileri reschedule planlıyoruz.”

‘Büyük varlığı’
İngiliz rock grubu Pazar günü Batı Avustralya şehre uçakla Çarşamba günü Perth turuna başlamak nedeniyle olmuştu.

Üzerine kendi web sitesinde , 2001 yılında Scott çıkmaya başladı Efendim Mick, onlar “birlikte birçok harika yıllar” geçirmişti dedi.

Salı, Mart 18th, 2014 Magazin Yorum Yapılmamış

Seslimekan, Putin Rusya Kırım anlaşmasını imzaladı

usya’da her zaman bir parçası olmuştur” vardı ve o bir “tarihsel haksızlığı” vardı düzeltilmiş meclise söyledi.

Kırım Ukrayna’nın cumhurbaşkanı devrilmesinden sonra Şubat ayı sonlarında Rus yanlısı güçler tarafından devralınan ve Pazartesi günü Ukrayna’nın bağımsızlığını ilan edildi.

Kiev bu anlaşmayı asla kabul etmeyeceğini ve ABD Lahey’de bir G7-AB kriz toplantısı önümüzdeki hafta çağırdığını söyledi.

ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, Polonya’da konuşan, Kırım’da Rusya’nın katılımı “utanmaz bir askeri müdahalenin” ve topraklarındaki ilhakı Moskova tarafından “toprak gasp başka bir şey” olduğunu söyledi.

Ukrayna Dışişleri bakanlığı söyledi: “Biz tanımıyoruz ve sözde bağımsızlık ya da Rusya Federasyonu’na katılma Kırım üzerinde sözde anlaşma tanıyacağı asla.”

Ukrayna’nın geçici PM Arseniy Yatsenyuk Kırım kriz askeri aşamasına siyasi taşındı söyledi.

Almanya ve Fransa, hızla Rusya-Kırım anlaşmasını kınadı.

İngiltere Başbakanı David Cameron şunları söyledi: “Rusya bir Rus silahın namlusu düzenlenen sahte referandum temelinde sınırları değiştirmek için güç kullanmak için tamamen kabul edilemez.”

Putin daha sonra bunları söylüyorum, Moskova’nın Kızıl Meydanı’nda kalabalık önce ortaya çıktı: “Kırım ve Sivastopol Rusya’ya, kendi ev liman, … için kendi kıyılarına geri dönüyor”

Kalabalıklar attılar olarak O, “Rusya’ya Glory” diye bağırdı, “Putin!”

Ukraynalı donanması da Ukraynalı bir subay Salı günü Kırım’ın ana şehir, Simferopol, bir askeri üs fırtınası yaralı olduğunu bildirdi.

Salı, Mart 18th, 2014 Haberler Yorum Yapılmamış

Libor arma için 16 banka mahkemeye verdi

ABD regülatörü iddia edilen Libor arma için 16 banka mahkemeye verdi.

Bir ABD regülatörü iddia Londra Bankalararası Faiz Oranı (Libor) manipüle edilmesi için 16 banka mahkemeye verdi.

Libor oranı dünyada mortgage ve finansal işlemler dahil olmak üzere finansal sözleşmelerin trilyonlarca dolar ayarlamak için kullanılır.

Regülatör manipülasyon 2008 finansal kriz sırasında ve sonrasında kapatıldı 38 ABD bankalarına önemli kayıplara neden oldu dedi.

Dava bankaları Barclays, HSBC, Citigroup ve İskoçya Kraliyet Bankası yer almaktadır.

ABD Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC) – İngiliz Bankacılar Birliği (BBA) ayrıca regülatör tarafından dava edilmiştir.

“BBA Libor lisansları satan üretileceğini gelir akışı korumak ve BBA üyeleri idi Paneli Banka davalılar yatıştırmak için sözde düzeni katıldı,” bu AFP haber ajansı tarafından kaydedilen sözlerinde.

FDIC açtığı dava belirtilen bankalar en az orta-2011 Ağustos 2007 oranı hileli olduğunu iddia etti.

Dava adlı diğer bankalar Bank of America, JPMorgan Chase, Deutsche Bank, Lloyds Bank, Credit Suisse, UBS ve Rabobank içerir.

Pazar, Mart 16th, 2014 Teknoloji Yorum Yapılmamış

İngiltere’nin rakipleri İtalya İspanya kaybetti

Dünya Kupası 2014: İspanya İtalya yendi, Cristiano Ronaldo rekoru kırdı

Ekipleri Brezilya’da bu yaz turnuva için hazırlıklarını sürdürdü olarak İngiltere’nin açılış Dünya Kupası muhalifleri İtalya İspanya karşısında 1-0 kaybı yaşadı.
İspanya öne Pedro, 14 Haziran’da Roy Hodgson erkekleri yüz Azzurri karşı ikinci yarıda kazanan ateşledi.
Uruguay Cristiano Ronaldo olurken, aynı zamanda D Grubu’nda, Avusturya 1-1 berabere Portekiz’in Kamerun karşı 5-1 galibiyetiyle düpedüz rekor atan.

Real Madrid forveti Karim Benzema akrobatik bir çaba süpürüyor Paris St-Germain orta saha oyuncusu Blaise Matuidi için sağlayıcı açmadan önce, açacağı için güçlü bir atış thumped.

O bazı Gerçek hayranları tarafından alay edildi sezona zor bir başlangıç ​​sonra, Benzema İspanyol liderler için yaptığı son 13 maçta 11 gol attı ve uluslararası sahneye etkileyici formu taşıdı.
Aynı zamanda onun Bernabeu takım arkadaşı Portekiz’in tüm zamanların gol grafiğin üstündeki eski PSG golcü Pauleta uzaklaşana Ronaldo için unutulmaz bir gece oldu.
Ballon d’Or kazanan Kamerun süpürülüp olduğu gibi, aralarında Raul Meireles, Fabio Coentrao ve Edinho gelen grevlerle ülkesi için 48. ve 49. gol attı.

Tags: ,

Cuma, Mart 14th, 2014 Spor Yorum Yapılmamış

Omegla Sohbet Ruleti

sesli sohbet

Omegla Sohbet Ruleti odaları 2014 yeni nesil sesli sohbet sitesi üst yada yan kısımdaki resimli giriş resminden giriş yapabilirsiniz. Omegla Sohbet Ruleti kalbi burda atıyor sen nerdesin seslisohbetbk sizlere en iyi sohbeti sumak için var.

Tags:

Perşembe, Mart 13th, 2014 Sesli Sohbet Yorum Yapılmamış

Antalya Sesli Sohbet Odaları

sesli sohbet

Antalya sesli sohbet odaları 2014 yeni nesil sesli sohbet sitesi üst yada yan kısımdaki resimli giriş resminden giriş yapabilirsiniz. Antalyanın kalbi burda atıyor sen nerdesin seslisohbetbk sizlere en iyi sohbeti sumak için var.

Tags:

Cuma, Mart 7th, 2014 Sesli Sohbet Yorum Yapılmamış
sesli sohbet
 • Temizlik
 • Göztepe Temizlik
 • Erenköy Temizlik
 • Ataşehir Temizlik
 • Acıbadem Temizlik
 • Fikirtepe Temizlik
 • Koşuyolu Temizlik
 • Maltepe Temizlik
 • Kartal Temizlik
 • Ümraniye Temizlik
 • Çamlıca Temizlik
 • Sesli Sohbet
 • Vatan Sesli
 • SesliDuy
 • Uhg
 • seslivatan
 • TOPlist
 • sohbet sohbet
 • |
 • seslivatan | | SesliVatan | SesliKal | SesliDuy | seslikal | | TıklaBence | | Omegle | | SesliSayfam | Omegle | Camfrog | Omegle | | görüntülü chat | seslipop | camlı görüntülü chat | kameralı chat | Skype indir Kaçak Site Ekle | | SesliKal | SesliDuy | SesliKal | | | asildünya | eniyisesli | seslimekan | | sesliyaz | sesliyaz | seslipop |